AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check KH-474-V
OPEL COMBO F-STYLE WAV | 2017
Deze OPEL COMBO F-STYLE WAV is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2017 en is nu 9 jaar oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 29.033 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 95 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De COMBO F-STYLE WAV is 375 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Den Bosch met een kilometerstand van 81.766 km.
Bouwjaar2017
Brandstofbenzine
Kleurgrijs
Cilinderinhoud1368 cc
Gewicht1492 kg
APK15 augustus 2025
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | OPEL |
| Model | COMBO F-STYLE WAV |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Voor rolstoelen toegankelijk voertuig |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 10.978 |
| Nieuwprijs | € 29.033 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 18 mei 2017 |
| Datum eerste registratie Nederland | 18 mei 2017 |
| Datum laatste tenaamstelling | 19 mei 2025 |
| APK melddatum | 15 augustus 2023 |
| APK vervaldatum | 15 augustus 2025 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | in bodemplaat r. v. |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
| Motorcode | 843A1000 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1368 cc |
| Max. vermogen | 70 kW / 95 pk |
| Geluidsniveau stationair | 80 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | 165 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Bijtelling | 22% |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.492 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.975 kg |
| Voorasdruk | 1.090 kg |
| Achterasdruk | 1.140 kg |
| Lengte | 4.390 mm |
| Breedte | 1.832 mm |
| Hoogte | 1.895 mm |
| Wielbasis | 2.760 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...