AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check KFV-86-G
GENESIS GV70 | 2026
Deze GENESIS GV70 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2026. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 83.590 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een elektromotor. De GV70 is 47 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 1.413 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Almere met een kilometerstand van 2.500 km.
Bouwjaar2026
Brandstofelektrisch
Kleurgrijs
Actieradius462 km
Gewicht2235 kg
APK14 april 2030
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | GENESIS |
| Model | GV70 |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | elektrisch |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 687 |
| Nieuwprijs | € 83.590 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 14 april 2026 |
| Datum eerste registratie Nederland | 14 april 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 14 april 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 14 april 2030 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
| Motorcode | EM18 |
| Continue vermogen | 120 kW |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 360 kW |
| Actieradius elektrisch gemiddeld | 462 km |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro Z |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.235 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.850 kg |
| Voorasdruk | 1.360 kg |
| Achterasdruk | 1.590 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.880 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...