AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check KDT-05-F
TOYOTA LAND CRUISER 200 | 2013
Deze TOYOTA LAND CRUISER 200 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2013 en is nu 12 jaar en 9 maanden oud. In maart 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 69.689 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 272 pk dieselmotor. De LAND CRUISER 200 is 53 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Drachten met een kilometerstand van 160.897 km.
Bouwjaar2013
Brandstofdiesel
Kleurrood
Cilinderinhoud4461 cc
Gewicht2555 kg
APK6 augustus 2016
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | TOYOTA |
| Model | LAND CRUISER 200 |
| Kleur | rood |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 28.225 |
| Nieuwprijs | € 69.689 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 6 augustus 2013 |
| Datum eerste registratie Nederland | 26 maart 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 8 april 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 6 augustus 2016 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 4461 cc |
| Max. vermogen | 200 kW / 272 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | 250 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 5 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.555 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.350 kg |
| Voorasdruk | 1.630 kg |
| Achterasdruk | 1.950 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.850 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...