AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check JXD-41-K
LEXUS GX 470 | 2003
Deze LEXUS GX 470 uit 2003 wacht nog op een eerste eigenaar. In februari 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 235 pk benzinemotor. De GX 470 staat nu 115 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 224 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in 'S-Graveland met een kilometerstand van 329.916 km.
Bouwjaar2003
Brandstofbenzine
Kleurzwart
Cilinderinhoud4664 cc
Gewicht2170 kg
APK9 januari 2027
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | LEXUS |
| Model | GX 470 |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 8 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 20.408 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 1 december 2003 |
| Datum eerste registratie Nederland | 3 februari 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 3 februari 2026 |
| APK melddatum | 9 januari 2026 |
| APK vervaldatum | 9 januari 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
MOTOR
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 4664 cc |
| Max. vermogen | 173 kW / 235 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 3 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.170 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.790 kg |
| Voorasdruk | 1.290 kg |
| Achterasdruk | 1.520 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.268 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Wielbasis | 2.790 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...