
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Lexus GX
GX470 ( Toyota Land Cruiser 120 Series ) V8 Benzine 7-Persoons
€ 22.5002003329.916 km
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Automatisch
Benzine
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 8 |
| Datum eerste toelating | 1 december 2003 |
| APK | 9 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
Omschrijving
Te koop: Lexus GX470 – Luxe, kracht en betrouwbaarheid in één
Stoere en comfortabele SUV met de legendarische betrouwbaarheid van Lexus. Deze zwarte GX470 combineert luxe met echte terreinvaardigheid en is uitgevoerd met een stijlvol grijs lederen interieur.
Highlights:
Bouwjaar: 2003
Kleur exterieur: Zwart
Interieur: Grijs leder
Automatische transmissie
Krachtige V8-motor
Permanente vierwielaandrijving (4x4)
Ruime en comfortabele cabine
Ideaal voor lange ritten, caravan trekken of avontuurlijk gebruik
De auto rijdt soepel en comfortabel zoals je van Lexus mag verwachten. Het interieur verkeert in nette staat en biedt veel luxe en ruimte voor bestuurder en passagiers.
De auto komt van 1e eigenaresse in California.
EU - Nederlands kenteken
Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of een bezichtiging.
Meer informatie
Modelreeks: 2001 - 2007
Tellerstand: 205.000 mijlen
Interieurkleur: Donker grijs
Fabrikant: Historic Motoring Noordereinde 355 1243JZ 'S-GRAVELAND, NL 0650218917 http://www.historicmotoring.com historicoffice@planet.nl
Bedrijfsinformatie
Bedrijfsinformatie:
Maandag-Vrijdag op afspraak
Zaterdags geopend van 10-18 uur
Montag-Freitag auf termin, Samstag von 10-18u
Monday-Friday by appointment, sat from 10-18h
Import-Export-RDW-TÜV-MOT-transport facilities.
Location in Central Holland, 20 minutes from Amsterdam (Schiphol) airport
Wir sprechen Deutsch, we speak English, wij spreken Nederlands
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 8 |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 4.668 cc |
| Max. vermogen | 173 kW (236 pk) |
| gewicht | 2.170 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.790 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.268 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
Opties
Historic Motoring
Noordereinde 3551243 JZ 'S-Graveland




















