
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check JRB-23-N
PORSCHE PANAMERA 4 E-HYBRID | 2025
Deze PORSCHE PANAMERA 4 E-HYBRID werd voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2025. In december 2025 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 155.555 inclusief BTW en BPM. De PORSCHE PANAMERA 4 E-HYBRID is inmiddels geëxporteerd. De wielen worden aangedreven door een benzine-hybride motor. De PORSCHE heeft een topsnelheid van 280 km/h
Bouwjaar2025
Brandstofelektrisch benzine hybride
Kleurzwart
Cilinderinhoud2894 cc
Gewicht2205 kg
APK17 juli 2029
BASISKENMERKEN
| Status | geëxporteerd |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | PORSCHE |
| Model | PANAMERA 4 E-HYBRID |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | elektrisch / benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 714 |
| Nieuwprijs | € 155.555 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 17 juli 2025 |
| Datum eerste registratie Nederland | 9 december 2025 |
| Datum laatste tenaamstelling | 2 januari 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 17 juli 2029 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
| Motorcode | DGP |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2894 cc |
| Max. vermogen | 224 kW / 305 pk |
| Continue vermogen | 80 kW |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 140 kW |
| Hybride klasse | OVC-HEV |
MILIEU
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 1.1 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 24 g/km |
| Uitstoot deeltjes (licht) | 0,24 mg/km |
| Emissiecode | Euro Z |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.205 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.825 kg |
| Voorasdruk | 1.300 kg |
| Achterasdruk | 1.585 kg |
| Wielbasis | 2.950 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 295/40R19 Prijzen |
Wat kost de autoverzekering?
CARBASE GEGEVENS
| Topsnelheid | 280 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,1 s |
| Maximum vermogen | 346 kW / 470 pk |
| Maximum koppel | 650 Nm |
| Draaicirkel | 11,9 m |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 430 - 1264 l |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Segment | F |
Dit kenteken heeft een match met de volgende versies in CarBase. Klik
op een uitvoering voor meer gegevens.

COMPLEET RAPPORT VAN DEZE PORSCHE
Voor maar € 6,95
Loading...
JRB-23-N
Porsche Panamera
Bedankt voor je bestelling.Klik hieronder op de knop om de PDF te downloaden.
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.