AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check JLB-40-H
MERCEDES-BENZ MARCO POLO | 2021
Deze MERCEDES-BENZ MARCO POLO uit 2021 wacht nog op een eerste eigenaar. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 82.369 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 237 pk dieselmotor. De MARCO POLO staat nu 207 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 3 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Oostvoorne met een kilometerstand van 142.260 km.
Bouwjaar2021
Brandstofdiesel
Kleurgrijs
Cilinderinhoud1950 cc
Gewicht2445 kg
APK4 juni 2026
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | MARCO POLO |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Kampeerwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 11.289 |
| Nieuwprijs | € 82.369 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 15 juli 2021 |
| Datum eerste registratie Nederland | nog niet geregistreerd |
| Datum laatste tenaamstelling | 5 november 2025 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 4 juni 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
MOTOR
| Motorcode | 654 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1950 cc |
| Max. vermogen | 174 kW / 237 pk |
MILIEU
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,4 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 9 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 196 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 236 g/km |
| Uitstoot deeltjes (licht) | 0,54 mg/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.445 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.100 kg |
| Voorasdruk | 1.550 kg |
| Achterasdruk | 1.550 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.200 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...