AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check HTJ-41-Z
DONKERVOORT F22 | 2024
Deze DONKERVOORT F22 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2024 en is nu 1 jaar en 9 maanden oud. In juli 2025 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 458.501 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 469 pk benzinemotor. De F22 is 325 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 807 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Nieuwer Ter Aa met een kilometerstand van 5.550 km.
Bouwjaar2024
Brandstofbenzine
Kleurzwart
Cilinderinhoud2480 cc
Gewicht815 kg
APK15 augustus 2028
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | DONKERVOORT |
| Model | F22 |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 32.320 |
| Nieuwprijs | € 458.501 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 15 augustus 2024 |
| Datum eerste registratie Nederland | 9 juli 2025 |
| Datum laatste tenaamstelling | 9 juli 2025 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 15 augustus 2028 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
| Motorcode | CEP |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2480 cc |
| Max. vermogen | 345 kW / 469 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 195 g/km |
| Emissiecode | Euro 6 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 815 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.050 kg |
| Voorasdruk | 480 kg |
| Achterasdruk | 570 kg |
| Wielbasis | 2.420 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...