AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check HTB-14-Z
BMW XM LABEL | 2025
Deze BMW XM LABEL is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2025. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 223.480 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een benzine-hybride motor. De XM LABEL is 335 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 1.125 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
Bouwjaar2025
Brandstofelektrisch benzine hybride
Kleurzwart
Cilinderinhoud4395 cc
Gewicht2695 kg
APK27 juni 2029
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Model | XM LABEL |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | elektrisch / benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 757 |
| Nieuwprijs | € 223.480 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 27 juni 2025 |
| Datum eerste registratie Nederland | 27 juni 2025 |
| Datum laatste tenaamstelling | 27 juni 2025 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 27 juni 2029 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
| Motorcode | S68B44A |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 4395 cc |
| Max. vermogen | 430 kW / 585 pk |
| Continue vermogen | 57 kW |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 145 kW |
| Actieradius elektrisch gemiddeld | 76 km |
| Actieradius elektrisch stad | 94 km |
| Hybride klasse | OVC-HEV |
MILIEU
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 2 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 45 g/km |
| Uitstoot deeltjes (licht) | 0,26 mg/km |
| Emissiecode | Euro Z |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.695 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.300 kg |
| Voorasdruk | 1.500 kg |
| Achterasdruk | 1.825 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.110 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...