AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check HSJ-12-R
FORD FLEX | 2011
Deze FORD FLEX is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2011 en is nu 14 jaar en 9 maanden oud. In juni 2025 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 89.218 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 268 pk benzinemotor. De FLEX is 354 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 16 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
Bouwjaar2011
Brandstofbenzine
Kleurgrijs
Cilinderinhoud3496 cc
Gewicht1925 kg
APK12 juni 2026
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | FORD |
| Model | FLEX |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 11.745 |
| Nieuwprijs | € 89.218 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 5 augustus 2011 |
| Datum eerste registratie Nederland | 6 juni 2025 |
| Datum laatste tenaamstelling | 6 juni 2025 |
| APK melddatum | 12 juni 2025 |
| APK vervaldatum | 12 juni 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3496 cc |
| Max. vermogen | 197 kW / 268 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | 323 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.925 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.708 kg |
| Voorasdruk | 1.311 kg |
| Achterasdruk | 1.420 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.980 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...