Fiat Scudo 10 2.0 MultiJet KH1 SX 120PK trekhaak / airco / cruise control.
- 2010
- 178.552km
- Diesel
- 88kW (120pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze FIAT SCUDO is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2025 en is nu 1 jaar en 1 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 56.800 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een elektromotor. De SCUDO is 76 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 1.039 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Apeldoorn met een kilometerstand van 1.697 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | FIAT |
| Model | SCUDO |
| Kleur | wit |
| Brandstof | elektrisch |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 9 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
| Nieuwprijs | € 56.800 |
| Datum eerste toelating | 31 maart 2025 |
| Datum eerste registratie Nederland | 31 maart 2025 |
| Datum laatste tenaamstelling | 11 maart 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 31 maart 2029 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Motorcode | ZK02 |
| Continue vermogen | 62 kW |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 100 kW |
| Actieradius elektrisch gemiddeld | 329 km |
| Actieradius elektrisch stad | 456 km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro Z |
| Gewicht leeg | 2.102 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.100 kg |
| Voorasdruk | 1.500 kg |
| Achterasdruk | 1.650 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.280 mm |
Loading...



