AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check HFN-02-P
AMC EAGLE | 1982
Deze AMC EAGLE is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1982 en is nu 44 jaar en 1 maanden oud. In februari 2025 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 111 pk benzinemotor. De EAGLE is 272 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 249 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
Bouwjaar1982
Brandstofbenzine
Kleurbruin
Cilinderinhoud4235 cc
Gewicht1608 kg
APK31 januari 2027
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | AMC |
| Model | EAGLE |
| Kleur | bruin |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 1 april 1982 |
| Datum eerste registratie Nederland | 11 februari 2025 |
| Datum laatste tenaamstelling | 27 augustus 2025 |
| APK melddatum | 31 januari 2025 |
| APK vervaldatum | 31 januari 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. voorwielscherm 20 cm v. vooras |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 4235 cc |
| Max. vermogen | 82 kW / 111 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.608 kg |
| Wielbasis | 2.780 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...