AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check D-512-NL
SYM AD05W | 2011
Deze SYM AD05W is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2011 en is nu 15 jaar en 3 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 1 pk benzinemotor. De AD05W is 898 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar2011
Brandstofbenzine
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud50 cc
Gewicht109 kg
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bromfiets |
| Merk | SYM |
| Model | AD05W |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | benzine |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 3 februari 2011 |
| Datum eerste registratie Nederland | 3 februari 2011 |
| Datum laatste tenaamstelling | 9 december 2023 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. frame onder balhoofd |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
| Motorcode | XS1P37QMA-2 |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinderinhoud | 50 cc |
| Max. vermogen | 1 kW / 1 pk |
| Geluidsniveau stationair | 79 dB |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 109 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 263 kg |
| Wielbasis | 1.300 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...