AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check BX-LR-98
DAF FAN CF75 | 2010
Deze DAF FAN CF75 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2010 en is nu 16 jaar en 2 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 314 pk dieselmotor. De FAN CF75 is 2.696 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 195 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
Bouwjaar2010
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud9186 cc
Gewicht14325 kg
APK13 december 2026
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Model | FAN CF75 |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Vuilniswagen |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 6 |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 30 maart 2010 |
| Datum eerste registratie Nederland | 30 maart 2010 |
| Datum laatste tenaamstelling | 12 januari 2019 |
| APK melddatum | 13 november 2025 |
| APK vervaldatum | 13 december 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 3 |
MOTOR
| Motorcode | PR228U2 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 9186 cc |
| Max. vermogen | 231 kW / 314 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 5 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 14.325 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 28.000 kg |
| Voorasdruk | 9.000 kg |
| Achterasdruk | 7.500 kg |
| Wielbasis | 6.000 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...