AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check BE-28-08
CHEVROLET 3100 PICKUP | 1952
Deze CHEVROLET 3100 PICKUP is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1952 en is nu 74 jaar en 3 maanden oud. In maart 1997 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 92 pk lpgmotor. De 3100 PICKUP is 3.551 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Omdat deze auto ouder is dan 50 jaar heeft hij geen APK-plicht meer.
Bouwjaar1952
Brandstoflpg
Kleurniet van toepassing
Gewicht1540 kg
APKAPK-plicht vervallen
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | CHEVROLET |
| Model | 3100 PICKUP |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | lpg |
| Carrosserie | Open wagen |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 28 februari 1952 |
| Datum eerste registratie Nederland | 18 maart 1997 |
| Datum laatste tenaamstelling | 6 september 2016 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | APK-plicht vervallen |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. tegen balk 30 cm v. vooras |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 6 |
| Max. vermogen | 68 kW / 92 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.540 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.080 kg |
| Voorasdruk | 945 kg |
| Achterasdruk | 1.135 kg |
| Wielbasis | 2.950 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...