AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check AM-49-71
FORD CONSUL | 1959
Deze FORD CONSUL is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1959 en is nu 67 jaar en 1 maanden oud. In februari 2008 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 204 pk benzinemotor. De CONSUL is 428 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Omdat deze auto ouder is dan 50 jaar heeft hij geen APK-plicht meer.
Bouwjaar1959
Brandstofbenzine
Kleurzwart
Cilinderinhoud5735 cc
Gewicht1290 kg
APKAPK-plicht vervallen
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | FORD |
| Model | CONSUL |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 23 april 1959 |
| Datum eerste registratie Nederland | 19 februari 2008 |
| Datum laatste tenaamstelling | 27 maart 2025 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | APK-plicht vervallen |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. schroefveerkoker v. |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 5735 cc |
| Max. vermogen | 150 kW / 204 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.290 kg |
| Wielbasis | 2.690 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...