AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check AH-70-78
TRIUMPH TR 4 A | 1967
Deze TRIUMPH TR 4 A is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1967 en is nu 59 jaar en 3 maanden oud. In maart 2001 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een benzinemotor. De TR 4 A is 1.213 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Omdat deze auto ouder is dan 50 jaar heeft hij geen APK-plicht meer.
Bouwjaar1967
Brandstofbenzine
Kleurrood
Gewicht1000 kg
APKAPK-plicht vervallen
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | TRIUMPH |
| Model | TR 4 A |
| Kleur | rood |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 28 februari 1967 |
| Datum eerste registratie Nederland | 29 maart 2001 |
| Datum laatste tenaamstelling | 1 februari 2023 |
| APK melddatum | 5 juni 2020 |
| APK vervaldatum | APK-plicht vervallen |
| Parallel import | ja |
| Plaats chassisnummer | tegen r. balk 35 cm a. vooras |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 4 |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.000 kg |
| Wielbasis | 2.240 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...