AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check AH-42-62
NEKAF M38A1 | 1956
Deze NEKAF M38A1 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1956 en is nu 69 jaar en 11 maanden oud. In augustus 2000 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een benzinemotor. De M38A1 is 3.789 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Omdat deze auto ouder is dan 50 jaar heeft hij geen APK-plicht meer.
Bouwjaar1956
Brandstofbenzine
Kleurrood
Gewicht1233 kg
APKAPK-plicht vervallen
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | NEKAF |
| Model | M38A1 |
| Kleur | rood |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 30 juni 1956 |
| Datum eerste registratie Nederland | 25 augustus 2000 |
| Datum laatste tenaamstelling | 15 januari 2016 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | APK-plicht vervallen |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | tegen l. balk v. veerhand |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
| Motorcode | 1 |
| Aantal cilinders | 4 |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.233 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.768 kg |
| Voorasdruk | 635 kg |
| Achterasdruk | 1.133 kg |
| Trekgewicht geremd | 907 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.030 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...