AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check AE-76-60
ROVER RANGE ESTATE | 1971
Deze ROVER RANGE ESTATE is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1971 en is nu 54 jaar en 5 maanden oud. In augustus 1999 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 95 pk dieselmotor. De RANGE ESTATE is 3.098 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Omdat deze auto ouder is dan 50 jaar heeft hij geen APK-plicht meer.
Bouwjaar1971
Brandstofdiesel
Kleurgroen
Gewicht2083 kg
APKAPK-plicht vervallen
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | ROVER |
| Model | RANGE ESTATE |
| Kleur | groen |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 2 december 1971 |
| Datum eerste registratie Nederland | 23 augustus 1999 |
| Datum laatste tenaamstelling | 2 december 2017 |
| APK melddatum | 14 augustus 2020 |
| APK vervaldatum | APK-plicht vervallen |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. tegen balk 30 cm v. vooras |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 4 |
| Max. vermogen | 70 kW / 95 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.083 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.504 kg |
| Voorasdruk | 998 kg |
| Achterasdruk | 1.506 kg |
| Wielbasis | 2.540 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...