AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 99-VB-HN
IVECO 35E12A | 1998
Deze IVECO 35E12A is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1998 en is nu 27 jaar en 9 maanden oud. In augustus 1998 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 122 pk dieselmotor. De 35E12A is 1.435 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 416 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Sneek met een kilometerstand van 130.909 km.
Bouwjaar1998
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Gewicht3040 kg
APK21 juli 2027
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | IVECO |
| Model | 35E12A |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Kampeerwagen |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 9.927 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 7 augustus 1998 |
| Datum eerste registratie Nederland | 7 augustus 1998 |
| Datum laatste tenaamstelling | 25 juni 2022 |
| APK melddatum | 27 mei 2026 |
| APK vervaldatum | 21 juli 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | tegen r. balk a. vooras |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 4 |
| Max. vermogen | 90 kW / 122 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 2 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 3.040 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Voorasdruk | 1.800 kg |
| Achterasdruk | 2.600 kg |
| Wielbasis | 3.600 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...