AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 96-VVZ-6
OPEL COMBO-C-VAN Z17DTH/2000 - H AC | 2008
Deze OPEL COMBO-C-VAN Z17DTH/2000 - H AC is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2008 en is nu 17 jaar en 7 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 101 pk dieselmotor. De COMBO-C-VAN Z17DTH/2000 - H AC is 3 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 205 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Cruquius met een kilometerstand van 289.439 km.
Bouwjaar2008
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud1686 cc
Gewicht1250 kg
APK23 december 2026
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | OPEL |
| Model | COMBO-C-VAN Z17DTH/2000 - H AC |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 7.202 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 14 oktober 2008 |
| Datum eerste registratie Nederland | 14 oktober 2008 |
| Datum laatste tenaamstelling | 28 mei 2026 |
| APK melddatum | 9 december 2025 |
| APK vervaldatum | 23 december 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat by r. voorzitting |
| Aantal eigenaren | 3 |
MOTOR
| Motorcode | Z17DTH |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1686 cc |
| Max. vermogen | 74 kW / 101 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.250 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.055 kg |
| Voorasdruk | 945 kg |
| Achterasdruk | 1.110 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Wielbasis | 2.720 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...