AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 96-BS-KK
VOLKSWAGEN TRANSPORTER BESTEL TDI 77KW 1.0 | 2005
Deze VOLKSWAGEN TRANSPORTER BESTEL TDI 77KW 1.0 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2005 en is nu 21 jaar en 2 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 105 pk dieselmotor. De TRANSPORTER BESTEL TDI 77KW 1.0 is 688 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar2005
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud1896 cc
Gewicht1692 kg
APK11 januari 2026
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | TRANSPORTER BESTEL TDI 77KW 1.0 |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 10 maart 2005 |
| Datum eerste registratie Nederland | 10 maart 2005 |
| Datum laatste tenaamstelling | 9 juli 2024 |
| APK melddatum | 28 november 2024 |
| APK vervaldatum | 11 januari 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 7 |
MOTOR
| Motorcode | AXB |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1896 cc |
| Max. vermogen | 77 kW / 105 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.692 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.800 kg |
| Voorasdruk | 1.450 kg |
| Achterasdruk | 1.550 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.000 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...