AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 88-BR-LG
MERCEDES-BENZ 639 VITO 109 CDI | 2004
Deze MERCEDES-BENZ 639 VITO 109 CDI is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004 en is nu 21 jaar en 6 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 88 pk dieselmotor. De 639 VITO 109 CDI is 35 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar2004
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud2148 cc
Gewicht1850 kg
APK14 mei 2026
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | 639 VITO 109 CDI |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 11 november 2004 |
| Datum eerste registratie Nederland | 11 november 2004 |
| Datum laatste tenaamstelling | 23 april 2026 |
| APK melddatum | 12 mei 2025 |
| APK vervaldatum | 14 mei 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2148 cc |
| Max. vermogen | 65 kW / 88 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 3 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.850 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.770 kg |
| Voorasdruk | 1.470 kg |
| Achterasdruk | 1.470 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.200 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...