AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 85-VZ-VD
VOLKSWAGEN LT 28A 61 KW TDI | 2001
Deze VOLKSWAGEN LT 28A 61 KW TDI is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001 en is nu 24 jaar en 5 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 83 pk dieselmotor. De LT 28A 61 KW TDI is 586 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar2001
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud2461 cc
Gewicht1730 kg
APK11 september 2025
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | LT 28A 61 KW TDI |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 6 december 2001 |
| Datum eerste registratie Nederland | 6 december 2001 |
| Datum laatste tenaamstelling | 17 oktober 2024 |
| APK melddatum | 11 september 2024 |
| APK vervaldatum | 11 september 2025 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | tegen r. balk a. vooras |
| Aantal eigenaren | 4 |
MOTOR
| Motorcode | BBE |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2461 cc |
| Max. vermogen | 61 kW / 83 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 3 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.730 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.590 kg |
| Voorasdruk | 1.460 kg |
| Achterasdruk | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.000 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...