AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 81-65-WV
ALF SPERBER B. | 1983
Deze ALF SPERBER B. werd voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1983 en is nu 43 jaar en 3 maanden oud. De ALF SPERBER B. is inmiddels geëxporteerd. De wielen worden aangedreven door een -motor.
Bouwjaar1983
Brandstof-
Kleurniet van toepassing
Gewicht575 kg
BASISKENMERKEN
| Status | geëxporteerd |
| Classificatie | Aanhangwagen |
| Merk | ALF |
| Model | SPERBER B. |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | - |
| Carrosserie | Veewagen |
| Aantal wielen | 2 |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 23 februari 1983 |
| Datum eerste registratie Nederland | 23 februari 1983 |
| Datum laatste tenaamstelling | 20 januari 2018 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| Plaats chassisnummer | r. tegen voorste dwarsbalk |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 575 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.500 kg |
| Achterasdruk | 1.500 kg |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...