AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 64-BX-SH
FORD TRANSIT CONNECT 200S LR VAN 1.8TD 55 | 2006
Deze FORD TRANSIT CONNECT 200S LR VAN 1.8TD 55 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006 en is nu 20 jaar oud. De wielen worden aangedreven door een 75 pk dieselmotor. De TRANSIT CONNECT 200S LR VAN 1.8TD 55 is 6.637 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar2006
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud1753 cc
Gewicht1400 kg
APK20 mei 2026
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | FORD |
| Model | TRANSIT CONNECT 200S LR VAN 1.8TD 55 |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 5.818 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 3 mei 2006 |
| Datum eerste registratie Nederland | 3 mei 2006 |
| Datum laatste tenaamstelling | 27 maart 2008 |
| APK melddatum | 24 april 2025 |
| APK vervaldatum | 20 mei 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
| Motorcode | BHPA |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1753 cc |
| Max. vermogen | 55 kW / 75 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.400 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.025 kg |
| Voorasdruk | 1.050 kg |
| Achterasdruk | 1.120 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Wielbasis | 2.670 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...