AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 63-VTS-1
VOLKSWAGEN CALIFORNIA | 1992
Deze VOLKSWAGEN CALIFORNIA is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1992 en is nu 33 jaar en 11 maanden oud. In juli 2008 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 77 pk dieselmotor. De CALIFORNIA is 26 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 720 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Epe met een kilometerstand van 250.542 km.
Bouwjaar1992
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud2370 cc
Gewicht2026 kg
APK21 mei 2028
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | CALIFORNIA |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Kampeerwagen |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 6.745 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 4 juni 1992 |
| Datum eerste registratie Nederland | 21 juli 2008 |
| Datum laatste tenaamstelling | 5 mei 2026 |
| APK melddatum | 21 mei 2026 |
| APK vervaldatum | 21 mei 2028 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | by schutbord r. |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
| Motorcode | AAB |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2370 cc |
| Max. vermogen | 57 kW / 77 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.026 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.810 kg |
| Voorasdruk | 1.430 kg |
| Achterasdruk | 1.460 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Wielbasis | 2.920 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...