AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 62-SRT-5
VOLKSWAGEN KOMBI | 2011
Deze VOLKSWAGEN KOMBI is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2011 en is nu 14 jaar en 5 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 61.402 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 140 pk dieselmotor. Het schakelen gaat automatisch. De KOMBI is 73 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 326 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
Bouwjaar2011
Brandstofdiesel
Kleurrood
Cilinderinhoud1968 cc
Gewicht1876 kg
APK21 april 2027
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | KOMBI |
| Kleur | rood |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal zitplaatsen | 9 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 22.680 |
| Nieuwprijs | € 61.402 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 6 december 2011 |
| Datum eerste registratie Nederland | 6 december 2011 |
| Datum laatste tenaamstelling | 17 maart 2026 |
| APK melddatum | 21 april 2026 |
| APK vervaldatum | 21 april 2027 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | by schutbord |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
| Motorcode | CCH |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Max. vermogen | 103 kW / 140 pk |
| Geluidsniveau stationair | 74 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB |
MILIEU
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 10,2 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 7,2 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 8,3 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 211 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetuitstoot | 0.6 mg/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Bijtelling | 25% |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.876 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.800 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.991 mm |
| Breedte | 1.904 mm |
| Hoogte | 1.990 mm |
| Wielbasis | 3.000 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...