AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 60-VZX-4
TOYOTA LAND CRUISER | 2008
Deze TOYOTA LAND CRUISER is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2008 en is nu 18 jaar en 2 maanden oud. In februari 2009 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 286 pk dieselmotor. De LAND CRUISER is 3 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 341 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Veldhoven met een kilometerstand van 278.617 km.
Bouwjaar2008
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud4461 cc
Gewicht2760 kg
APK6 mei 2027
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | TOYOTA |
| Model | LAND CRUISER |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 20.933 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 14 maart 2008 |
| Datum eerste registratie Nederland | 19 februari 2009 |
| Datum laatste tenaamstelling | 26 mei 2026 |
| APK melddatum | 27 maart 2026 |
| APK vervaldatum | 6 mei 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. balk a. vooras |
| Aantal eigenaren | 7 |
MOTOR
| Motorcode | IVD-FIV |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 4461 cc |
| Max. vermogen | 210 kW / 286 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.760 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.300 kg |
| Voorasdruk | 1.630 kg |
| Achterasdruk | 1.950 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.850 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...