AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 6-VJB-26
OPEL VIVARO-2 2.0CDTI/66KW-E4 2.7T L1H1 | 2010
Deze OPEL VIVARO-2 2.0CDTI/66KW-E4 2.7T L1H1 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2010 en is nu 15 jaar en 10 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 29.831 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 90 pk dieselmotor. De VIVARO-2 2.0CDTI/66KW-E4 2.7T L1H1 is 29 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 108 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
Bouwjaar2010
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud1995 cc
Gewicht1650 kg
APK14 september 2026
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | OPEL |
| Model | VIVARO-2 2.0CDTI/66KW-E4 2.7T L1H1 |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Veewagen |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 7.370 |
| Nieuwprijs | € 29.831 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 30 juni 2010 |
| Datum eerste registratie Nederland | 30 juni 2010 |
| Datum laatste tenaamstelling | 29 april 2026 |
| APK melddatum | 26 augustus 2025 |
| APK vervaldatum | 14 september 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | tegen deurdorpel by r. voorzitting |
| Aantal eigenaren | 3 |
MOTOR
| Motorcode | M9R E7 OF M9R L |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Max. vermogen | 66 kW / 90 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.650 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.770 kg |
| Voorasdruk | 1.450 kg |
| Achterasdruk | 1.550 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.100 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...