AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 6-VHZ-55
MERCEDES-BENZ 519CDI-S | 2010
Deze MERCEDES-BENZ 519CDI-S is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2010 en is nu 15 jaar en 11 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 52.358 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 190 pk dieselmotor. De 519CDI-S is 7 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 111 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Nieuwerkerk aan den IJssel met een kilometerstand van 370.966 km.
Bouwjaar2010
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud2987 cc
Gewicht1990 kg
APK18 september 2026
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | 519CDI-S |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Opleggertrekker |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 12.804 |
| Nieuwprijs | € 52.358 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 18 juni 2010 |
| Datum eerste registratie Nederland | 18 juni 2010 |
| Datum laatste tenaamstelling | 22 mei 2026 |
| APK melddatum | 18 september 2025 |
| APK vervaldatum | 18 september 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | schutbord motorruimte |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
| Motorcode | OM 642.896 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2987 cc |
| Max. vermogen | 140 kW / 190 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 5 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.990 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Voorasdruk | 1.850 kg |
| Achterasdruk | 2.300 kg |
| Wielbasis | 3.660 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...