AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 6-VBS-09
FORD F 150 | 2010
Deze FORD F 150 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2010 en is nu 16 jaar en 4 maanden oud. In januari 2010 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 305 pk lpgmotor. De F 150 is 25 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Amersfoort met een kilometerstand van 292.147 km.
Bouwjaar2010
Brandstoflpg
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud5408 cc
Gewicht2554 kg
APK24 november 2024
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | FORD |
| Model | F 150 |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | lpg |
| LPG G3 indicatie | 1 |
| Carrosserie | Open wagen |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 12.478 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 16 januari 2010 |
| Datum eerste registratie Nederland | 16 januari 2010 |
| Datum laatste tenaamstelling | 6 mei 2026 |
| APK melddatum | 24 november 2023 |
| APK vervaldatum | 24 november 2024 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. balk |
| Aantal eigenaren | 9 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 5408 cc |
| Max. vermogen | 224 kW / 305 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.554 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.266 kg |
| Voorasdruk | 1.701 kg |
| Achterasdruk | 1.814 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.680 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...