AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 6-VBL-59
LAND ROVER DEFENDER 90 PICK UP | 2007
Deze LAND ROVER DEFENDER 90 PICK UP is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007 en is nu 18 jaar en 10 maanden oud. In april 2009 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 122 pk dieselmotor. De DEFENDER 90 PICK UP is 52 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 9 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
Bouwjaar2007
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud2402 cc
Gewicht1595 kg
APK8 juni 2026
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | LAND ROVER |
| Model | DEFENDER 90 PICK UP |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Open wagen |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 10.840 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 10 juli 2007 |
| Datum eerste registratie Nederland | 7 april 2009 |
| Datum laatste tenaamstelling | 7 april 2026 |
| APK melddatum | 6 mei 2025 |
| APK vervaldatum | 8 juni 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | tegen r. balk v. vooras |
| Aantal eigenaren | 3 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2402 cc |
| Max. vermogen | 90 kW / 122 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.595 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.400 kg |
| Voorasdruk | 1.250 kg |
| Achterasdruk | 1.380 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.360 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...