AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 58-VDL-1
MITSUBISHI FB83B | 2007
Deze MITSUBISHI FB83B is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007 en is nu 19 jaar en 4 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 125 pk dieselmotor. De FB83B is 197 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 167 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
Bouwjaar2007
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud2977 cc
Gewicht2330 kg
APK12 november 2026
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | MITSUBISHI |
| Model | FB83B |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Voor vervoer voertuigen |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 10.269 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 5 januari 2007 |
| Datum eerste registratie Nederland | 5 januari 2007 |
| Datum laatste tenaamstelling | 12 november 2025 |
| APK melddatum | 12 november 2025 |
| APK vervaldatum | 12 november 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | tegen r. balk t.p.v. vooras |
| Aantal eigenaren | 3 |
MOTOR
| Motorcode | 4M42-A |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2977 cc |
| Max. vermogen | 92 kW / 125 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 3 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.330 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Voorasdruk | 1.800 kg |
| Achterasdruk | 2.500 kg |
| Wielbasis | 3.350 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...