AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 55-MK-VD
HARLEY DAVIDSON FLHTCU | 2013
Deze HARLEY DAVIDSON FLHTCU is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2013 en is nu 13 jaar en 4 maanden oud. In juni 2019 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 27.494 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 87 pk benzinemotor. De FLHTCU is 52 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar2013
Brandstofbenzine
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud1690 cc
Gewicht406 kg
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Motorfiets |
| Merk | HARLEY DAVIDSON |
| Model | FLHTCU |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | benzine |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| BPM | € 3.618 |
| Nieuwprijs | € 27.494 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 1 januari 2013 |
| Datum eerste registratie Nederland | 6 juni 2019 |
| Datum laatste tenaamstelling | 5 april 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. balhoofd |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
| Motorcode | 684952 |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinderinhoud | 1690 cc |
| Max. vermogen | 64 kW / 87 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 406 kg |
| Wielbasis | 1.610 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...