AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 52-WD-KL
FENDT 170 | 2009
Deze FENDT 170 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009 en is nu 17 jaar en 3 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een -motor. De 170 is 6.321 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar2009
Brandstof-
Kleurniet van toepassing
Gewicht1240 kg
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Aanhangwagen |
| Merk | FENDT |
| Model | 170 |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | - |
| Carrosserie | Caravan |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 6 februari 2009 |
| Datum eerste registratie Nederland | 6 februari 2009 |
| Datum laatste tenaamstelling | 6 februari 2009 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.240 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.700 kg |
| Achterasdruk | 1.700 kg |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...