AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 52-BT-XF
MERCEDES-BENZ 903.6 316CDI | 2005
Deze MERCEDES-BENZ 903.6 316CDI is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2005 en is nu 20 jaar en 10 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 46.591 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 156 pk dieselmotor. De 903.6 316CDI is 87 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 254 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
Bouwjaar2005
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud2685 cc
Gewicht1860 kg
APK7 februari 2027
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | 903.6 316CDI |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 13.063 |
| Nieuwprijs | € 46.591 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 21 juli 2005 |
| Datum eerste registratie Nederland | 21 juli 2005 |
| Datum laatste tenaamstelling | 2 maart 2026 |
| APK melddatum | 23 januari 2026 |
| APK vervaldatum | 7 februari 2027 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | boven r. balk tegen voorwielscherm 20 cm a. vooras |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
| Motorcode | 612.981 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2685 cc |
| Max. vermogen | 115 kW / 156 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.860 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.200 kg |
| Voorasdruk | 1.600 kg |
| Achterasdruk | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.000 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...