AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 52-BT-DH
OPEL COMBO-C-VAN Z17DTH - H AC | 2005
Deze OPEL COMBO-C-VAN Z17DTH - H AC is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2005 en is nu 20 jaar en 11 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 16.332 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 101 pk dieselmotor. De COMBO-C-VAN Z17DTH - H AC is 413 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar2005
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud1686 cc
Gewicht1250 kg
APK15 april 2026
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | OPEL |
| Model | COMBO-C-VAN Z17DTH - H AC |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
| Nieuwprijs | € 16.332 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 27 mei 2005 |
| Datum eerste registratie Nederland | 27 mei 2005 |
| Datum laatste tenaamstelling | 7 april 2025 |
| APK melddatum | 27 maart 2025 |
| APK vervaldatum | 15 april 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat by r. voorzitting |
| Aantal eigenaren | 3 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1686 cc |
| Max. vermogen | 74 kW / 101 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.250 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.870 kg |
| Voorasdruk | 930 kg |
| Achterasdruk | 960 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Wielbasis | 2.720 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...