AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 51-WS-HF
HOBBY 540 UL | 2018
Deze HOBBY 540 UL is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2018 en is nu 8 jaar en 2 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een -motor. De 540 UL is 670 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar2018
Brandstof-
Kleurniet van toepassing
Gewicht1339 kg
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Middenasaanhangwagen |
| Merk | HOBBY |
| Model | 540 UL |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | - |
| Carrosserie | Caravan |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 24 maart 2018 |
| Datum eerste registratie Nederland | 24 maart 2018 |
| Datum laatste tenaamstelling | 27 juli 2024 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| Plaats chassisnummer | op balk v. r. |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.339 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.550 kg |
| Achterasdruk | 1.550 kg |
| Lengte | 7.290 mm |
| Breedte | 2.300 mm |
| Hoogte | 2.625 mm |
| Wielbasis | 4.270 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...