AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 50-BTH-2
DAF XF 530 FTS | 2023
Deze DAF XF 530 FTS is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2023 en is nu 3 jaar en 4 maanden oud. In januari 2023 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 530 pk dieselmotor. De XF 530 FTS is 463 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 274 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
Bouwjaar2023
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud12902 cc
Gewicht9499 kg
APK1 maart 2027
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Model | XF 530 FTS |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Opleggertrekker |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 10 |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 24 januari 2023 |
| Datum eerste registratie Nederland | 24 januari 2023 |
| Datum laatste tenaamstelling | 21 februari 2025 |
| APK melddatum | 6 februari 2026 |
| APK vervaldatum | 1 maart 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 5 |
MOTOR
| Motorcode | MX-13 390 H4 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 12902 cc |
| Max. vermogen | 390 kW / 530 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 9.499 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 27.000 kg |
| Voorasdruk | 8.000 kg |
| Achterasdruk | 7.800 kg |
| Wielbasis | 4.500 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...