AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 50-BJS-6
MERCEDES-BENZ SPRINTER | 2017
Deze MERCEDES-BENZ SPRINTER is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2017 en is nu 8 jaar en 10 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 190 pk dieselmotor. De SPRINTER is 3.233 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar2017
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud2987 cc
Gewicht2620 kg
APK13 juli 2025
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | SPRINTER |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Voor vervoer voertuigen |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 13 juli 2017 |
| Datum eerste registratie Nederland | 13 juli 2017 |
| Datum laatste tenaamstelling | 19 juli 2017 |
| APK melddatum | 9 juli 2024 |
| APK vervaldatum | 13 juli 2025 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
| Motorcode | 642.896 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2987 cc |
| Max. vermogen | 140 kW / 190 pk |
MILIEU
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 11,4 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 7,9 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 9,2 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 241 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.620 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 5.000 kg |
| Voorasdruk | 1.850 kg |
| Achterasdruk | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 4.330 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...