AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 49-XL-JK
G.M.C. ACADIA | 2007
Deze G.M.C. ACADIA is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007 en is nu 18 jaar en 10 maanden oud. In juli 2007 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 279 pk benzinemotor. De ACADIA is 36 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 65 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Ruinerwold met een kilometerstand van 241.237 km.
Bouwjaar2007
Brandstofbenzine
Kleurgrijs
Cilinderinhoud3564 cc
Gewicht2255 kg
APK4 augustus 2026
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | G.M.C. |
| Model | ACADIA |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 8 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 12.922 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 7 juli 2007 |
| Datum eerste registratie Nederland | 7 juli 2007 |
| Datum laatste tenaamstelling | 24 april 2026 |
| APK melddatum | 4 augustus 2025 |
| APK vervaldatum | 4 augustus 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | tegen r. balk 100 cm a. vooras |
| Aantal eigenaren | 3 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3564 cc |
| Max. vermogen | 205 kW / 279 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.255 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.903 kg |
| Voorasdruk | 1.450 kg |
| Achterasdruk | 1.600 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.040 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Wielbasis | 3.030 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...