AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 49-VHT-4
MERCEDES-BENZ ML 350 MATIC | 2007
Deze MERCEDES-BENZ ML 350 MATIC is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007 en is nu 18 jaar en 10 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 272 pk benzinemotor. De ML 350 MATIC is 7 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 319 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Apeldoorn met een kilometerstand van 268.679 km.
Bouwjaar2007
Brandstofbenzine
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud3498 cc
Gewicht2050 kg
APK15 april 2027
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | ML 350 MATIC |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 25.410 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 11 juli 2007 |
| Datum eerste registratie Nederland | 11 juli 2007 |
| Datum laatste tenaamstelling | 23 mei 2026 |
| APK melddatum | 27 maart 2026 |
| APK vervaldatum | 15 april 2027 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. op bodemplaat in kofferruimte onder luik |
| Aantal eigenaren | 4 |
MOTOR
| Motorcode | 272967 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3498 cc |
| Max. vermogen | 200 kW / 272 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.050 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.830 kg |
| Voorasdruk | 1.400 kg |
| Achterasdruk | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.910 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...