
Mitsubishi Space Star 1.6 Family (2001)
Als je je auto Space Star noemt en ook nog eens een Family-uitvoering aanbiedt, dan is wel...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze MITSUBISHI SPACE STAR werd voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001 en is nu 24 jaar en 6 maanden oud. De MITSUBISHI SPACE STAR is inmiddels geëxporteerd. De wielen worden aangedreven door een 98 pk benzinemotor. De MITSUBISHI heeft een topsnelheid van 180 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 7,2 l/100 km.
| Status | geëxporteerd |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MITSUBISHI |
| Model | SPACE STAR |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 3.668 |
| Datum eerste toelating | 29 oktober 2001 |
| Datum eerste registratie Nederland | 29 oktober 2001 |
| Datum laatste tenaamstelling | 22 mei 2024 |
| APK melddatum | 15 november 2023 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Motorcode | 4G18 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1584 cc |
| Max. vermogen | 72 kW / 98 pk |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 9,3 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,0 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,2 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 171 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Gewicht leeg | 1.135 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.690 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Wielbasis | 2.490 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 185/65HR14 Prijzen |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,0 s |
| Maximum vermogen | 72 kW / 98 pk |
| Maximum koppel | 150 Nm |
| Draaicirkel | 9,6 m |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 370 - 1370 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Segment | J |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

