AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 47-11-MV
IMPERIAL CROWN | 1970
Deze IMPERIAL CROWN is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1970 en is nu 56 jaar oud. De wielen worden aangedreven door een lpgmotor. De CROWN is 1.086 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Omdat deze auto ouder is dan 50 jaar heeft hij geen APK-plicht meer.
Bouwjaar1970
Brandstoflpg
Kleurblauw
Gewicht2386 kg
APKAPK-plicht vervallen
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | IMPERIAL |
| Model | CROWN |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | lpg / lpg |
| Carrosserie | N.v.t. |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 1 mei 1970 |
| Datum eerste registratie Nederland | 1 mei 1970 |
| Datum laatste tenaamstelling | 10 juni 2023 |
| APK melddatum | 15 juli 2020 |
| APK vervaldatum | APK-plicht vervallen |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op r. balk onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 5 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 8 |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetfilter | n.v.t. |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.386 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 0 kg |
| Trekgewicht geremd | 0 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 0 kg |
| Wielbasis | 3.230 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...