AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 44-VX-LL
RENAULT KANGOO 1.9 D 65 | 2001
Deze RENAULT KANGOO 1.9 D 65 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001 en is nu 24 jaar en 10 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 64 pk dieselmotor. De KANGOO 1.9 D 65 is 302 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar2001
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud1870 cc
Gewicht1040 kg
APK9 augustus 2025
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | RENAULT |
| Model | KANGOO 1.9 D 65 |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 27 juli 2001 |
| Datum eerste registratie Nederland | 27 juli 2001 |
| Datum laatste tenaamstelling | 31 juli 2025 |
| APK melddatum | 23 juli 2024 |
| APK vervaldatum | 9 augustus 2025 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | onder r. voorzitting op dwarsbalk |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
| Motorcode | F8Q P6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1870 cc |
| Max. vermogen | 47 kW / 64 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 3 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.040 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.690 kg |
| Voorasdruk | 890 kg |
| Achterasdruk | 920 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 520 kg |
| Wielbasis | 2.600 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...