AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 44-55-PB
CITROEN 1600 | 1976
Deze CITROEN 1600 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1976 en is nu 49 jaar en 9 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 52 pk lpgmotor. De 1600 is 1.064 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 722 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Scherpenzeel met een kilometerstand van 44.466 km.
Bouwjaar1976
Brandstoflpg
Kleurniet van toepassing
Gewicht1864 kg
APK21 mei 2028
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | CITROEN |
| Model | 1600 |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | lpg |
| Carrosserie | Kampeerwagen |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 13 augustus 1976 |
| Datum eerste registratie Nederland | 13 augustus 1976 |
| Datum laatste tenaamstelling | 30 juni 2023 |
| APK melddatum | 21 mei 2026 |
| APK vervaldatum | 21 mei 2028 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op r. balk vooraan |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 4 |
| Max. vermogen | 38 kW / 52 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.864 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.200 kg |
| Voorasdruk | 1.580 kg |
| Achterasdruk | 1.700 kg |
| Wielbasis | 2.560 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...