AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 43-BF-GP
MERCEDES-BENZ 112 CDI | 2002
Deze MERCEDES-BENZ 112 CDI is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2002 en is nu 23 jaar en 10 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 122 pk dieselmotor. De 112 CDI is 7 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Son en Breughel met een kilometerstand van 383.702 km.
Bouwjaar2002
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud2148 cc
Gewicht1740 kg
APK25 november 2025
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | 112 CDI |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 25 juli 2002 |
| Datum eerste registratie Nederland | 25 juli 2002 |
| Datum laatste tenaamstelling | 22 mei 2026 |
| APK melddatum | 22 november 2024 |
| APK vervaldatum | 25 november 2025 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | boven r. deurdorpel op bodemplaat |
| Aantal eigenaren | 5 |
MOTOR
| Motorcode | 611.980 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2148 cc |
| Max. vermogen | 90 kW / 122 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 3 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.740 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.700 kg |
| Voorasdruk | 1.420 kg |
| Achterasdruk | 1.330 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.000 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...