AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 42-VB-GT
FIAT 230 | 1997
Deze FIAT 230 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1997 en is nu 29 jaar en 3 maanden oud. In juli 1998 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 116 pk dieselmotor. De 230 is 38 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Apeldoorn met een kilometerstand van 142.321 km.
Bouwjaar1997
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Gewicht2900 kg
APK5 februari 2026
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | FIAT |
| Model | 230 |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Kampeerwagen |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 8.709 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 11 februari 1997 |
| Datum eerste registratie Nederland | 13 juli 1998 |
| Datum laatste tenaamstelling | 22 april 2026 |
| APK melddatum | 5 februari 2025 |
| APK vervaldatum | 5 februari 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op r. deurdorpel |
| Aantal eigenaren | 3 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 4 |
| Max. vermogen | 85 kW / 116 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 2 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.900 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Voorasdruk | 1.850 kg |
| Achterasdruk | 2.120 kg |
| Wielbasis | 4.000 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...