AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 41-VBT-5
OPEL COMBO-C-VAN Z13DTJ-DPF | 2006
Deze OPEL COMBO-C-VAN Z13DTJ-DPF is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006 en is nu 19 jaar en 5 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 75 pk dieselmotor. De COMBO-C-VAN Z13DTJ-DPF is 181 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 224 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Nieuw Heeten met een kilometerstand van 227.242 km.
Bouwjaar2006
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud1248 cc
Gewicht1180 kg
APK9 januari 2027
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | OPEL |
| Model | COMBO-C-VAN Z13DTJ-DPF |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 5.312 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 30 november 2006 |
| Datum eerste registratie Nederland | 30 november 2006 |
| Datum laatste tenaamstelling | 29 november 2025 |
| APK melddatum | 23 december 2025 |
| APK vervaldatum | 9 januari 2027 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat by r. voorzitting |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
| Motorcode | Z13DTJ |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1248 cc |
| Max. vermogen | 55 kW / 75 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.180 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.680 kg |
| Voorasdruk | 865 kg |
| Achterasdruk | 960 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Wielbasis | 2.720 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...